داده‌کاوان در چهاردهمین کنفرانس بین‌المللی مدیریت پروژه حضور می‌یابد

شرکت داده‌کاوان اندیشه برتر در چهاردهمین کنفرانس بین‌المللی مدیریت پروژه به معرفی راهکارهای خود در حوزه مدیریت سازمان و پروژه خواهد پرداخت. از جمله ویژگی‌های این کنفرانس برپایی نمایشگاه تخصصی مدیریت پروژه در حاشیه آن است.

داده‌کاوان در این نمایشگاه و در بخش سازمان‌های ارائه‌دهنده خدمات مدیریت پروژه به معرفی جدیدترین دستاوردهای خود در عرصه مدیریت و کنترل پروژه‌های سازمانی خواهد پرداخت. در این نمایشگاه به‌طور خاص محصول «سمین» داده‌کاوان به مخاطبان ارائه خواهد شد و جدیدترین راهکارهای داده‌کاوان مبتنی‌بر این پلتفرم معرفی خواهد شد. «سمین» یک محصول جامع بوده که مجموعه‌ای از امکانات و قابلیت‌ها را برای مدیریت وظایف و کنترل پروژه به سازمان‌های پروژه‌محور ارائه می‌کند. این محصول در سازمان‌ها و بنگاه‌های متعددی پیاده‌سازی شده و هم‌اکنون به‌همراه قابلیت‌ها و مشاوره‌های پیاده‌سازی آن توسط داده‌کاوان به یک راهکار منسجم سازمانی برای ابَرسازمان‌هایی با ساختارهای پیچیده تبدیل شده است.

کنفرانس مدیریت پروژه و نمایشگاه جانبی آن به همت گروه پژوهشی صنعتی آریانا در روزهای ۵ و ۶ اسفندماه ۱۳۹۷ در سالن همایش‌های رازی تهران برگزار خواهد شد. شرکت داده‌کاوان مقدم همه بازدیدکنندگان به‌ویژه فعالان عرصه مدیریت پروژه را گرامی داشته و امتنان خویش را در باب معرفی محصولات و راهکارهای خویش اعلام می‌دارد.

برچسب ها: کنفرانس مدیریت پروژه, آریانا, نمایشگاه, سمین, سامانه مدیریت پروژه, کنترل پروژه, داده کاوان